niedziela, 24 grudnia 2017

Cukiernictwo Formella


Cukiernictwo Formella powstało w roku 1988. Swoje cukiernie firmowe mają na terenie Gdyni. Zamówienie można składać osobiście w sklepach, telefonicznie lub mailowo. Cukiernictwo Formella to cukiernia rodzinna, oferuje ciasta, torty oraz lody.  Ofertę kierują do firm i klientów indywidualnych. 

1. Strucla & Makowiec


Strucla z makiem, kruszonką i bakaliami & Makowiec tradycyjny drożdżowy zawijany są to ciasta świąteczne, które oferuje nam Cukiernictwo Formella. Miałam okazje wypróbowania Strucli i Makowca w okresie przedświątecznym,  stwierdziłam, że opisywane ciasta są pyszne, świeże długi okres czasu i rozpływają się w ustach. Boże Narodzenie to okres w którym króluje makowiec na naszych stołach. Nie wyobrażam sobie Świąt Bożego Narodzenia bez Strucli i Makowca tradycyjnego od Cukiernictwa Formella. Polecam!
~~~~
2. Eklerki 


Eklerki od Cukiernictwa Formella zostały zakupione przez mamę w "Czarny Piątek", gdzie w sklepach firmowych obowiązywały promocje na wszystkie ciasta m.in. eklerki, które również załapały się na przeceny. Eklerki to ciasto z kremem budyniowym, na wierzchu polane czekoladom. Ciastka te to przepyszna przekąska do kawy lub herbaty. Osobiście smak eklerków przypomina Mi dzieciństwo i młodzieńcze lata. Polecam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Tradycyjna sałatka jarzynowa

Składniki : ok. 50 dag ziemniaków 20 dag marchewki 20 dag pietruszki 10 dag selera  15 dag ogórków konserwowe Kaszubskie 10 da...

Copyright © Kulinarny Blog Karolci , Blogger