środa, 27 grudnia 2017

Piekarnia Cukiernia B&J Jarzębińscy

Piekarnia Cukiernia B&J Jarzębińscy na rynku istnieją od 1977 roku. Jest to przedsiębiorstwo rodzinne działające na terenie Kościerzyny. 40 lat działania firmy pozwoliło na rozwój zakładu: produkcja odbywa się w dwóch zakładach na obszarze Kościerzyny. W Piekarni Cukierni B&J Jarzębińscy pracują 150 osób, którzy przygotowują nam codziennie pachnące i apetyczne wypieki, które możemy zakupić w ich sklepach firmowych. 

Piekarnia Cukiernia B&J Jarzębińscy zaprasza nas na bardzo szeroką gamę produktów piekarniczych i cukierniczych. W okresie letnim, lody produkowane są z tradycyjną metodą. W ofercie firmy znajdziemy 800 pozycji m.in. desery, ciasta, ciasteczka, torty, lody, produkty bezglutenowe oraz pieczywo. Specjały przedstawiane nam przez firmę są wykonywane z bardzo wysokiej jakości surowców, które są skrupulatnie dobierane według gustów i smaków kupujących. 

Produkty Piekarni Cukierni B&J Jarzębińscy możemy zakupić w ok. 300 punktach na terenie województwa pomorskiego. 

Od 2012 roku Piekarnia Cukiernia B&J Jarzębińscy wprowadziła na rynek wyroby bezglutenowe. Asortyment jest przeznaczony dla osób stosujących dietę bezglutenową i chorych na celiakię. Uzyskali licencję na stosowanie międzynarodowego symbolu przekreślonego kłosa od Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej. 
___

Na chrzcinach Kubusia miał okazję gościć Tort Szwardzwaldzki z Piekarni Cukierni B&J Jarzębińscy z Kościerzyny.


Tort Szwardzwaldzki to biszkopt czekoladowy, nakropiony wiśniówką, przełożony bitą śmietaną z dodatkiem aromatycznych wiśni. Wszystko dokładnie obsypane wiórkami czekolady.


Tort Szwardzwaldzki można zamówić w kształcie okrągłym lub prostokątnym.


Tort Szwardzwaldzki miałam okazję wypróbowania na chrzcinach mojego chrześniaka Kubusia. Ciasto rozpływało się w ustach, cały hotel pachniał czekoladą i wiśniami. Takiego smacznego, wilgotnego i pysznego tortu jeszcze nie jadłam. Po ugryzieniu kawałku smakołyku można było wysmakować kawałki wiśni i wiśniówkę, którą był nasączony biszkopt. To wszystko uzupełniała bita śmietaną i wirki czekolady. Każdy kęs ciasta wynosił nasze zmysły na kosmiczny poziom. Nie można odmówić sobie kawałka takiego pyszne smakołyku. Polecam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Tradycyjna sałatka jarzynowa

Składniki : ok. 50 dag ziemniaków 20 dag marchewki 20 dag pietruszki 10 dag selera  15 dag ogórków konserwowe Kaszubskie 10 da...

Copyright © Kulinarny Blog Karolci , Blogger