czwartek, 18 stycznia 2018

BeHarmony, Owoce w miodzie & Ketchup z dyni


O istnieniu owoców w miodzie dowiedziałam się nie dawno. Wiele razy widziałam na różnych blogach recenzje batonów firmy BeHarmony. Nigdzie w mojej okolicy nie można było ich dostać. Byłam szczęśliwa w momencie kiedy dowiedziałam się, że moja współpraca z firmą BeHarmony jest możliwa i dostane zamiast batonów to owoce w miodzie oraz ketchup z dyni. Właśnie te smakołyki do mnie już jadą. Dokładna recenzje owoców w miodzie oraz ketchupu z dyni, musi trochę poczekać. Dzisiaj zapraszam Was na wycieczkę i prezentacje produktów firmy BeHarmony.


Nazwa: Owoce w miodzie i Ketchup z dyni 
Firma: BeHarmony
Skład:
Czarna porzeczka w modzie: miód nektarowy akacjowy 200 g, czarna porzeczka liofilizowana 30 g.
Ketchup z dyni: dynia, cebula, papryka czerwona, papryka chili, przecier pomidorowy, sól, miód, ocet jabłkowy, przyprawy.
Wiśnie w miodzie: miód nektarowy akacjowy 205 g, wiśnie liofilizowane 25 g.
Żurawina w miodzie: miód nektarowy akacjowy 215 g, żurawina liofilizowane 15 g. 
Masa netto: 230 g
Wartości odżywcze
Czarna porzeczka w modzie: 100 g/321 kcal, tłuszcz – 1,1 g, węglowodany – 80 g w tym cukry 67,3 g, białko – 1,4 g
Ketchup z dyni: 100 g/48,2 kcal, tłuszcz – 0,2 g, węglowodany – 27,3 g w tym cukry 12,8 g, białko – 1,2 g
Wiśnie w miodzie: 100 g/337 kcal, tłuszcz – 2,3 g, węglowodany – 82 g w tym cukry 68 g, białko – 1,5 g
Żurawina w miodzie100 g/324 kcal, tłuszcz – 2,1 g, węglowodany – 78 g w tym cukry 66,4 g, białko – 1,1 g
Cena:  
owoce w miodzie: 20,90 zł & ketchup z dyni: 7,50 zł

Moja opinia
Wygląd: Słoik przezroczysty z białymi napisami. Każdy słoiczek dokładnie opisany co znajdziemy w środku i nazwa firmy pięknie i wyraźnie zaakcentowana. Do słoiczka dołączona jest karteczka z ważnymi informacjami dla konsumenta. 

Smak:
Czarna porzeczka w modzie - Owoce czarnej porzeczki zatopionej w miodzie akacjowym, miały przyjemność uczestniczyć w świętowaniu dnia babci i dziadka w dniu wczorajszym. Moja rodzinka miała okazje spróbowania nowości. Na początku czuć smak miodu akacjowego, dopiero po pewnym czasie pojawia się kwaśny smak czarnej porzeczki. Wszystko razem smakuje niesamowicie. Moja rodzinka stwierdziła, że miód akacjowy jest pyszny! Zawsze stosowaliśmy miód wielokwiatowy lub lipowy od wczoraj mama i siostra stwierdziły, że teraz czas zastosować w domu miód akacjowy. Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Tradycyjna sałatka jarzynowa

Składniki : ok. 50 dag ziemniaków 20 dag marchewki 20 dag pietruszki 10 dag selera  15 dag ogórków konserwowe Kaszubskie 10 da...

Copyright © Kulinarny Blog Karolci , Blogger